גירושין – כביש החיים אוטוסטרדת הגירושין

זהירות! הפתרון המושלם לגירושין לפניך!

האם הייתם מדמים את כל הנושא של גירושין לכביש אוטוסטראדה מטורף, שבצידיו יש כל מיני תמרורי אזהרה והכוונה כמו: זהירות! הפתרון המושלם לגירושין לפניך!

 

כיצד נכנסים מוגנים אל תהליך הגירושין? כיצד יוצאים מתהליך שכזה?

כיצד להתגרש נכון? האם ניתן להתגרש לא נכון?

כיצד לעשות זאת באופן חכם, בדיוק מתאים לאופי שלי? צריך בכלל אופי?

כיצד אוכל להגן על הזכויות שלי?  כיצד אחרים ישמרו על זכויותיהם?

איך לעשות זאת באופן מהיר, ללא מריחות מיותרות? איך להאט בנקודות החשובות?

אז נכון שאתם רוצים לפנות ימינה בכל הפניות? אף אחד לא רוצה לילך שולל אחרי עצות אחיתופל מטופשות של קרובי משפחה או חברים לא הכי חכמים, אם כן מה עושים? כאן המקום להדגיש עורך דין גירושין.

 

אז איך בוחרים עו"ד גירושין טוב שיענה לכם כפי בקשתכם?

 

ראשית כל צריך להרים את השפופרת ולקבוע פגישת ייעוץ מקדימה. כבר משיחה בטלפון ניתן להבין אם האיש המייעץ לנו הינו עו"ד מוסמך ובעל נסיון או שלפנינו אדם שאינו בקיא.

בפגישה שתיערך אפשר וצריך לבחון ולבדוק כמה נקודות חשובות:

מקצועיות –  איש מקצוע שאמור לייצג אותך למול קולגה מקבילה בתחום צריך להיות מקצועי. נבחן האם יש לו ניסיון כללי בתחום המשפחה, ניסיון בהופעות בבתי משפט, אלו שופטים הוא מכיר (נקודה חשובה) ?

לקוחות – לאחר שיחה עם לקוחות שהוא  ייצג, האם הם מרוצים? נהנו מהשירותיות והמקצועיות שלו?

 

מתי כדאי לקחת עורך דין משותף לשני בני הזוג?

 

כשגירושי בני הזוג הם בהסכמה – ניתן לשכור עורך דין משותף. כדאי מאוד לקחת עורך דין שיש לו יכולת לגשר בין בני הזוג, זאת בשל העובדה שאם יש איזו שהיא דילמה פתאומית בין שני בני הזוג חשוב שהוא ידע לפשר על כך.

חשוב מאוד גם ששני בני הזוג יסמכו על העו"ד המשותף גם בעת קשיים וויכוחים על סעיפים שונים. המגשר יודע היכן לבצע איזונים בין הזוגות ואיך לתת לאחד מבלי לקפח את האחר.

 

האם יש סכנה בבחירת עורך דין לא מתאים?

 

כאשר אדם בוחר עו"ד גירושין ללא מספיק ניסיון, אח"כ לתקן את כל הטעויות שנעשו בתיק יהיה מאוד קשה לתקן. עורך דין לא מיומן עלול להיסב נזקים שיהיה קשה לתקנם. אסטרטגיה ויצירתיות הם כלים שכל עו"ד חייב אותם כדי לצאת מנקודות מבוך סתומות. למעשה, דרוש אומן שמכיר את החוקים ואת כל הנקודות הקטנות והמכשילות בהסכמים מסוג זה. לא מספיק להיות בקיא באופן כללי מבלי לרדת לעומקם של דברים ובייחוד בסעיפי אכיפה הולמת של תנאים הכרחיים.

 

על מומחה בתחום הגירושין לא מתפשרים כדי לא להיות מסובכים.

פוסטים נוספים מתוך הבלוג