לדעת דיני גירושין – כדי להיות בטוחים

חוקים למתגרשים - דברים שחשוב לדעת

ידיעת דיני גירושין מורכבים

כשאנחנו מאוהבים ומחליטים להתחתן, אף אחד לא מכין אותנו לאפשרות שאולי נתגרש בעתיד.
כשכבר קיבלנו את ההחלטה להיפרד ולהתגרש, אין בית ספר לגירושין שבו נוכל ללמוד כיצד להבטיח את זכויותינו הבסיסיות במסגרת הליך הגירושין שאנחנו עוברים. בשל סיבה זו כל אדם שהחליט להתגרש זקוק לשירותיו של עורך דין גירושין אשר מתמחה בכל דיני גירושין בסיסים ומורכבים.
עו"ד אבי גפן מתמחה בתחום דיני גירושין והמעמד האישי. הודות לניסיון העשיר שצברנו בניהול תיקי גירושין רבים ומגוונים, נוכל לסייע לכם בכל סוגיה ובעיה המתעוררת במהלך הגירושין, ונלווה אתכם ברגישות ובמקצועיות מתחילת התהליך ועד סופו.

כיצד מתחילים בהליכים?

הנישואין שלכם נמצאים במשבר כבר זמן רב? אתם חושבים על פרידה סופית אך לא יודעים מהיכן מתחילים?

הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא לפנות לעורך דין המתמחה בדיני גירושין, עוד לפני שתאמרו לבן / בת זוגכם שברצונכם להתגרש. ככל שתפעלו מהר יותר ותהיו הראשונים לפתוח את התביעה (בבית דין רבני או בבית משפט), כך תבטיחו את זכויותיכם בצורה טובה יותר.

במשרד עורכי הדין של אבי גפן תוכלו לקבל ייעוץ משפטי ראשוני וכן ליווי מהיר, נחוש, החלטי ויצירתי כדי לצבור יתרונות בהליך הפרידה שלכם.
התמודדות עם בגידות

בגידות הופכות כל הליך פרידה למסובך ולמורכב הרבה יותר. בין אם אתם הצד הבוגד או הנבגד, חשוב שתפנו לעורך דין גירושין אשר ידע כיצד לנצל את נושא הבגידה / להתגונן נכון בנושא הבגידה כדי להבטיח את זכויותיכם. ניהול אסטרטגיה נכונה, המתאימה למקרה הספציפי שלכם, יכולה לבטל לחלוטין את השפעתה של בגידתכם על תיק הגירושין, או לחלופין, אם אתם הצד הנבגד, להפיק ממנה את המרב והמיטב.

משרד עורכי הדין אבי גפן מתמחה בטיפול בתיקי גירושין דיני גירושין הכוללים בגידות. אתם זקוקים לעורך דין שילווה אתכם לכל אורך התהליך, ויפעל ביצירתיות, בתעוזה ותוך דבקות במטרה כדי שתשיגו את יעדכם.

בחירת עורך דין עבור דיני גירושין

בכל הליך גירושין, הצד שפונה ראשון לעורך דין ופועל במהירות, בנחישות ובתעוזה, הוא זה שיצבור יותר יתרונות בניהול התיק. ככל שתקדימו להיעזר בשירותיו של עורך דין, כך תוכלו להבטיח את זכויותיכם ואת האינטרסים שלכם.

אצל עו"ד אבי גפן תוכלו לקבל ליווי משפטי צמוד, לכל אורך הליך הגירושין וכבר עם התעוררות החשד שבן / בת זוגכם פתח בהליך גירושין. אנו נעניק לכם שירות נחוש, יצירתי ומלא תעוזה, ונבחר את הטקטיקות המתאימות ביותר למשפט הגירושין שלכם.

חלוקת רכוש בגירושין

חוק יחסי ממון אמנם קובע כי כשבני זוג מתגרשים, הרכוש המשותף שלהם תחלק באופן שוויוני, אבל בפועל המציאות שונה לחלוטין. בפועל, הצד שמנהל את ענייניו בדרך נחושה, יצירתית וחדשנית, תוך שימוש בכל הכלים המשפטיים העומדים לרשותו, יוכל להשיג נתח גדול יותר מהרכוש המשותף (והפער יכול להגיע אף למיליונים).

במי ניתן להיעזר?

כדי להבטיח שתקבלו את מבוקשכם עליכם להיעזר בשירותיו של עורך דין דיני גירושין עורך דין בעל ניסיון מקצועי עשיר ורב שנים, היכרות מעמיקה עם רזי המקצוע, מומחיות, נחישות ורוח לחימה שאינה יודעת פשרות. אנו נסייע לכם לפתוח את התיק באופן הנכון והמתאים ביותר לכם, נפעיל כוח משפטי בשילוב עם חוקרים פרטיים כדי לאסוף חומר על בן / בת הזוג ולהבטיח שתקבלו את המגיע לכם. בשירות שנעניק לכם נשלב אספקטים מהמשפט המסחרי ומדיני הגירושין כדי להעניק לכם פתרון מקיף לסוגיית חלוקת הרכוש.

עורך דין אבי גפן ישמח לעמוד לשירותכם לכל אורך הליך הגירושין ולסייע לכם גם בסוגיות נוספות שעלולות להתעורר:

• מה עלייך לעשות במידה ובן / בת הזוג בוגד/ת בך?
• מה צריך לעשות אם אשתך גובה ממך מזונות במשך שנים אך מסרבת להתגרש?
• מה עלייך לעשות כאשר אתם פרודים אך אשתך מסרבת לקבל גט?
• כיצד לפעול נכון במרוץ הסמכויות בין בית הדין הרבני לבית המשפט לענייני משפחה?
• ואם בן / בת הזוג הקדים אתכם, האם ניתן להעביר את הטיפול בתיק לערכאה הנוחה לכם?

צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם כמו תמיד בכל תחום דיני גירושין!

פוסטים נוספים מתוך הבלוג